logotyp
Login

Indická restaurace

Nový provozovatel restaurace

Vážení hosté restaurace Patium,

od 15.9.2021 do 30.9.2021 bude restaurace zavřena. Důvodem je plánovaná výměna jejího provozovatele. Znovu otevře v pátek 1.10.2021 s novým konceptem a zcela novým zaměřením. Věříme, že výměna bude pro zbraslavskou lokalitu velmi příjemným zpestřením a obohacením gastronomických zážitků, neboť se bude specializovat na výbornou a chutnou indickou kuchyni. Provozovatel - původem sám Ind pan Anil Kumar- v Praze již mnoho let provozuje úspěšně nekolik restaurací a spolu se svojí ženou paní Evou, která mu bude s provozem pomáhat, teď zamířili k nám na Zbraslav. Restaurace se bude jmenovat RANG DE BASANTI a o autentičnost se určitě také postarají kuchaři přímo z Indie.
Kromě stálého jídelního lístku bude od pondělí do pátku v nabídce i polední menu, a to od 11:00 do 15:00, složené vždy ze dvou vegetariánských jídel za 140,-Kč, výběr ze dvou kuřecích jídel za 150,-Kč a jedno jehněčí jídlo za 199,-Kč. Každé z těchto jídel v sobě zahrnuje rýží, chléb naan (denně se bude péct čerstvý), salát a dezert. 
V neposlední řadě je třeba také zmínit, že nově bude fungovat rozvoz veškerých jídel, a to od 11:00 do 21:30 hodin.
Máme se opravdu na co těšit.

Kontakt

tel: 775 999 991, 777 990 425
mail: restaurace@patium.cz, manager@patium.cz

Těšíme se na vás

Vlasnosti podniku

catering
dětský koutek
extra salónek
letní zahrádka
příjemné prostředí
pořádání úžasných akcí 

Přednosti restaurace

Kromě již zmíněných služeb si všimněte možnosti pronajmout salónek s obsluhou restaurace, pojíst v letní zahrádce, nebo v zimě v zimní zahradě. Maminky ocení chvíli klidného posezení s přáteli, zatímco jejich děti se zabaví v dětském koutku a mohou jim vybrat zdravá jídla z dětského menu.

Systém-
základní část A16 týmů - každý s každým - 2x - na >>


Obchodně společenské centrum Patium ZbraslavKousek za >>Home - PATIUM ZBRASLAV,Gourmet restaurant, kavárna, pivnice a restaurace
Odběr novinek
LOGIN

Created by © 2011 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign