Login

Restaurace

Krásná restaurace s příjemnou atmosférou, ve které si každý najde svůj klidný koutek. Od pondělí do pátku přes poledne podáváme v restauraci polední nabídku, ale pokud zrovna nespěcháte a chcete se chvíli zdržet, rádi Vás obsloužíme ala carte v zelené zimní zahradě, kde je i v zimním období příjemně.
V zadní části restaurace najdou i nejmenší hosté svoje místo, kterým je hračkami naplněný dětský koutek. V létě potom i venkovní hrad se skluzavkou,pískovištěm a bazénkem. I z tohoto důvodu je restaurace oblíbeným místem pro rodinné oslavy a pro maminky, které se mohou alespoň lehce odreagovat od běžných domácích starostí.

Vlasnosti podniku

catering
dětský koutek
extra salónek
letní zahrádka
nekuřácká část
parking
pořádání akcí
wi-fi

Těšíme se na Vás.

Přednosti restaurace

Kromě již zmíněných služeb si všimněte možnosti pronajmout salónek s obsluhou restaurace, pojíst v letní zahrádce, nebo v zimě v zimní zahradě. Maminky ocení chvíli klidného posezení s přáteli, zatímco jejich děti se zabaví v dětském koutku a mohou jim vybrat zdravá jídla z dětského menu.

Obchodně společenské centrum Patium ZbraslavKousek za >>Home - PATIUM ZBRASLAV,Gourmet restaurant, kavárna, pivnice a restaurace
Odběr novinek
LOGIN

Created by © 2011/2012 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign