Login

Bowling

- Otevírací doba, jednotná cena za hodinu za dráhu

.  pondělí - čtvrtek
15 - 22 hod.   210,- Kč/hod.
 
.  pátek
15 - 24 hod.   210,- Kč/hod.

.  sobota
12 - 24 hod.   210,- Kč/hod.

.   neděle
13 - 20 hod.   210,- Kč/hod.

Mimo otevírací dobu 290,- Kč/hod. po dohodě s obsluhou.


4 profesionální dráhy značky VIA BOWLING

• Tajemná atmosféra podmořského světa
• Sportovní bar s širokou nabídkou nápojů
• Pořádání pravidelných turnajů


Rezervace bowlingové dráhy/hod.
• +420 296 384 992
• +420 775 999 992

Pravidla bowlingu:

Hra v bowling se sestává z deseti částí. Hráč hraje v každé z prvních z devíti části dvě vypuštění (dva hody). Pokud jsou prvním vypuštěním (prvním hodem) poraženy všechny kuželky, druhé vypuštění se nehraje.
V desáté části hraje hráč tři vypuštění, v případě, že je započítán (docílen) strike nebo spare, jinak pouze dvě vypuštění.
Všechny části hry musí být u každého hráče u bowlingu provedeny podle pravidel.
Automatické počítačové zařízení může být použito, pokud bude schopno provádět tisk záznamu o skóre části i jinak vyhovovat počítacím a hracím pravidlům hry.
Vypuštění (hod) je provedeno, pokud hráčova koule protne hraniční čáru hracího území. Vypuštění musí být provedeno osobně a manuálně.

Způsob počítání bowlingu
Počet shozených kuželek u hráčova prvního vypuštění je označen v malém čtverci v horním levém rohu této části a počet shozených kuželek u hráčova druhého vypuštění je označen v pravém horním rohu.
Pokud není při druhém vypuštění v části shozena žádná ze stojících kuželek, bude počet označen (-). Počítání pro dvě vypuštění v části bude zaznamenáno okamžitě.

Strike
Strike je proveden, pokud je shozena celá sada kuželek při prvním vypuštění v části. To je označeno (X) v malém levém horním čtverci v části. Počítání pro jeden strike je 10 plus počet kuželek shozených v následujících dvou vypuštěních.

Double
Dva po sobě jdoucí striky jsou double. Počítá se pro první strike 20 plus počet kuželek sražených v první následující části po druhém striku.

Triple
Tři po sobě jdoucí striky jsou triple. Počítá se pro první strike 30. K dosažení na koulení maximálních 300 bodů musí hráč nakoulet 12 striků za sebou.

Spare
Spare je počítáno, pokud neporažené kuželky po prvním vypuštění v části jsou při druhém vypuštění v téže části doraženy. Značí se (/) v malém čtverci v pravém horním rohu části. Počítání pro spare je 10 plus počet kuželek shozených při hráčově následujícím vypuštění.

Obchodně společenské centrum Patium ZbraslavKousek za >>Home - PATIUM ZBRASLAV,Gourmet restaurant, kavárna, pivnice a restaurace
Odběr novinek
LOGIN

Created by © 2011/2012 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign