logotyp

Indická restaurace

Denní menu od 15.9-30.9. není

Vážení hosté restaurace Patium,

 

od středy 15.9. do čtvrtka 30.9. bude restaurace zcela zavřena. Důvodem je plánovaná výměna provozovatele gastronomických služeb. Znovu otevřeme v pátek 1.10. od 11 hodin s novým konceptem a novým zaměřením restaurace.

Věříme, že výměna provozovatele bude pro zbraslavskou lokalitu velmi příjemným zpestřením a obohacením gastronomických zážitků.
Restaurace se bude jmenovat RANG DE BASANTI a je zaměřena na vynikající indickou kuchyni. V Praze mají její majitelé již několik provozů a spoustu spokojených a stále se vracejících hostů. Určitě se mezi ně připojíte. .........

...............takže 1.10. RANG DE BASANTINovým provozovatelem restarace v objektu Patium se od 1.10. stala RANG DE BASANTI zaměřující se na indickou kuchyni. Majitelé dbají především na to, aby nabízené jídlo bylo vždy připravené z čerstvých a nejkvalitnějších surovin a také ale neopomíjejí zdraví svých hostů a jejich jídlůo si můžete vychutnat bez obav z vysokého cholesterolu. 

Každý pracovní den mezi 11:00-15:00 nabízí polední menu složené vždy ze dvou vegetariánských jídel za 140,-Kč, výběr ze dvou kuřecích jídel za 150,-Kč a jedno jehněčí jídlo za 199,-Kč. Každé z těchto jídel v sobě zahrnuje rýží, chléb naan (na místě dělaný a čerstvý), salát a dezert. 

Restaurace se bude nově věnovat také rozvozu veškerých jídel. 
Do otevření ve dni 1.10. vám na webu zveřejníme ještě  více potřebných informací.

Pokud byste si v restauraci chtěli zamluvit nějakou akci, volejte 775 999 991 nebo 777 990 426 


Systém-
základní část A16 týmů - každý s každým - 2x - na >>


Obchodně společenské centrum Patium ZbraslavKousek za >>Home - PATIUM ZBRASLAV,Gourmet restaurant, kavárna, pivnice a restaurace
Odběr novinek
LOGIN

Created by © 2011 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign