Novinky:

Mikuláš pro děti na restauraci Patium

V úterý 5.12. od 16,30 pořádáme pro děti Mikuláše. Restaurace bude dětem v toto odpoledne a podvečer rezervována a kromě nejočekávanějšího Mikuláše v doprovodu anděla i čerta, bude pro děti ještě připraven další program v podobě kreativních dílen s tématikou Vánoc (zdobení perníčků a různých vánočních dekorací). Nachystáme pro děti i malé občerstvení. Samozřejmě, že sladkou nadílku dětem Mikuláš přinese :-)  Vstupné na jedno dítě je 250,-Kč a prosíme o potvrzení vaší návštěvy na telefonním čísle 775999991.

Nová otevírací dona restaurace Patium

Vážení hosté, vezměte prosím v potaz novou otevírací dobu restaurace Patium.
PO-PA  11:00-21:00
SO  12:00-21:00
NE  12:00-20:00

Letní zahrádka otevřena

Letní zahrádka otevřena

Vážení a milí hosté, 
již několik víkendů je v letošním roce otevřená venkovní část restaurace a snad bude konečně počasí přát, aby byla našimi hosty plně využívaná. Stromy a květiny rozkvétají a slunce na nádvoří Pátia vyhřívá. Ideální čas k tomu se u nás zastavit na oběd nebo jen kávu s dezertem či na skleničku.

Pobavte se ping-pongem na nádvoří Pátia

Pobavte se ping-pongem na nádvoří  PátiaVážení hosté,
na zahradě Pátia je pro všechny naše hosty k dispozici ping-pongový stůl. Pálky a míčky má k dispozici obsluha restaurace. Určitě vás pobaví vyzkoušet si vaše sportovní dovednosti a zpříjemní chvilky strávené v naší restauraci. Budete vítáni náš nový stůl vyzkoušet.

Dětský koutek v restauraci Patium

Vážení hosté,
pro naše nejmenší hosty jsme připravili v restauraci Patium dětský koutek.Vaši nejmenší se zde jistě zabaví a Vy si v klidu můžete pochutnat na některém z našich jídel, nebo posedět u kávy.

Obchodně společenské centrum Patium ZbraslavKousek za >>Login
Home - PATIUM ZBRASLAV,Gourmet restaurant, kavárna, pivnice a restaurace
Odběr novinek
LOGIN

Created by © 2011/2012 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign