Login

Pronájem kanceláří

Volné kancelářské prostory k pronájmu

V objektu Patium Zbraslav jsou nyní k dispozici kancelářské prostory, od 30m2 až po 67m2, které je možno pronajmout podle potřeb a preferencí. Pro více informací volejte 776555999.

Kancelářské prostory k pronajmutí.
V prvním a druhém patře je celkem 1.300m2 moderních variabilních kancelářských prostorů různých kategorií, například s terasami a výhledem do zahrady. Součástí pronájmu je řada služeb, jako například služby správce a domovníka, poštovní schránky, umístění informačních cedulí, kamerové monitorování , možnost využívání kuchyněk, společných prostor, úklid společných prostor a řada dalších další. 


Poplatky zahrnují, teplo- plyn, elektřinu společných prostor, vodné, stočné, svoz odpadu, služby správce a domovníka, využívání a úklid kuchyněk, sociálního zařízení, výtahu a ost.spol.prostor, pošt.schránky apod. El.energie pronajatých prostor se účtuje zvlášť, podle skutečné spotřeby dle odečtu elektroměrů.
Kauce nevybíráme. Smlouva na dobu určitou i neurčitou s výpovědní lhůtou 3 měsíce. Relativně nový objekt - bezproblémový. Parking možný.


Máte zájem o pronájem kanceláří - ozveme se Vám.

Jméno / Firma:*
E-mail:*
Telefon:
O jaké prostory a služby máte zájem:
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Obchodně společenské centrum Patium ZbraslavKousek za >>Home - PATIUM ZBRASLAV,Gourmet restaurant, kavárna, pivnice a restaurace
Odběr novinek
LOGIN

Created by © 2011/2012 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign