Novinky:

Koncert Lenky Dusilové

Ve středu 27.6. od 19,30 pořádáme na nádvoří Patium Zbraslav koncert Lenky Dusilové. Pokud máte zájem a rádi byste přišli, prodáváme už teď v předprodeji vstupenky- na restauraci, za 190,-Kč. Na místě je potom můžete zakoupit za 220,-Kč. Venku bude určitě stánek s pivem a obsluha restaurace bude fungovat při omezené nabídce jídel typu grilovaný hermelín, klobása s chlebem, pečená šunka od kosti, saláty, prostě jídla hodící se spíše ke koncertům.

To si nesmíte nechat ujít!!!Otevírací doba restaurace Patium


PO-PA  11:00-21:00
SO  12:00-21:00
NE  12:00-20:00

Letní zahrádka otevřena

Letní zahrádka otevřena

Vážení a milí hosté, 
již několik víkendů je v letošním roce otevřená venkovní část restaurace a snad bude konečně počasí přát, aby byla našimi hosty plně využívaná. Stromy a květiny rozkvétají a slunce na nádvoří Pátia vyhřívá. Ideální čas k tomu se u nás zastavit na oběd nebo jen kávu s dezertem či na skleničku.

Pobavte se ping-pongem na nádvoří Pátia

Pobavte se ping-pongem na nádvoří  PátiaVážení hosté,
na zahradě Pátia je pro všechny naše hosty k dispozici ping-pongový stůl. Pálky a míčky má k dispozici obsluha restaurace. Určitě vás pobaví vyzkoušet si vaše sportovní dovednosti a zpříjemní chvilky strávené v naší restauraci. Budete vítáni náš nový stůl vyzkoušet.

Dětský koutek v restauraci Patium

Vážení hosté,
pro naše nejmenší hosty jsme připravili v restauraci Patium dětský koutek.Vaši nejmenší se zde jistě zabaví a Vy si v klidu můžete pochutnat na některém z našich jídel, nebo posedět u kávy.

Obchodně společenské centrum Patium ZbraslavKousek za >>Login
Home - PATIUM ZBRASLAV,Gourmet restaurant, kavárna, pivnice a restaurace
Odběr novinek
LOGIN

Created by © 2011/2012 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign